Alt One, ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Telefon: +48 22 635 37 74          e-mail: info@altone.pl

 

enova365 ERP system

enova365 zbudowana jest przez ekspertów od zarządzania, handlu, finansów, księgowości oraz kadr i płac

Niezawodna, elastyczna, skalowalna – taka może być Twoja firma.

Wybierając program enova365 firma kompletuje moduły, których w danym momencie potrzebuje. Dostosowuje system do wielkości przedsiębiorstwa, mobilności jego pracowników i ich preferencji użytkowania. W każdej chwili może rozszerzyć system o nowe moduły enova365 bądź zmienić model dostępu.

Dzięki temu system enova365 jest w 100% dostosowany do aktualnych potrzeb firmy i rozwija się wraz z nią!

enova365

Poznaj zalety enova365

Wyróżniony

System enova365 został wyróżniony w konkursie Microsoft Aplikacja Roku w kategorii „Oprogramowanie do Zarządzania”, a także dwukrotnie nagrodzony tytułem LIDERA IT w kategorii ERP w konkursie IT Future Awards. Wśród wielu nagród uzyskanych przez producenta oprogramowania – spółkę Soneta, znalazły się: nagroda Grand Prix CRM, certyfikat Solidna Firma, certyfikat Innowacja RokuDiament Forbes. enova365 zajęła drugie miejsce w największym konkursie na aplikację zbudowaną w oparciu o platformę cloud computing – Windows Azure, organizowanym przez Microsoft.

Rozszerzalny

System jest w pełni rozszerzalny, można go integrować z innymi systemami, sklepami internetowymi, a także pisać nowe moduły w języku C#. Środowisko enova365 doskonale dostosowuje się do ewoluujących potrzeb przedsiębiorstw, które wchodzą w fazę dynamicznego rozwoju. Oprócz możliwości rozbudowy systemu o standardowe moduły należące do pakietów, oferujemy także szereg dodatkowych aplikacji o specjalistycznych funkcjonalnościach.

Eskpercki

enova365 jest to system ekspercki, to znaczy taki, który sam podejmuje proste decyzje i pomaga w rozwiązywaniu problemów bardziej złożonych. Jak pokazuje praktyka, to szczególnie ważne w modułach takich jak płace i handel. Dzięki modułowi Workflow system organizuje w firmie przepływ pracy poprzez automatyzację procesów biznesowych, w którym dokumenty, informacje lub zadania są przekazywane od jednego uczestnika do następnego, według odpowiednich procedur zarządczych.

Gotowy do pracy w średnich i dużych przedsiębiorstwach i organizacjach

 

Im większa firma, tym bardziej złożone są operacje. Zintegruj swoje narzędzia, dane i komunikację we wszystkich działach, aby usprawnić interakcje z klientami i przyspieszyć procesy biznesowe.

enova

enova365 to ergonomia, efektywność pracy i przyjazny dla użytkownika interfejs. System enova 365 jest zintegrowany ze środowiskiem Microsoft Office, jest aktualny z obowiązującym prawem. Współpracuje z programem Płatnik oraz rejestratorami czasu pracy (RCP). Obsługuje elektroniczne wyciągi bankowe, umożliwia kontrolę nad realizacją budżetu, a także dostęp do kompleksowych informacji na temat prowadzonych działań i wyników finansowych firmy. W prosty sposób można z enova365 zintegrować popularne aplikacje wykorzystywane w przedsiębiorstwach – na przykład programy wspomagające zarządzanie produkcją lub systemy zarządzające obiegiem dokumentów.

Poznaj obszary funkcjonalności enova365

Korzystaj wszędzie

 

To najbardziej mobilny system ERP w Polsce, dostępny z każdego urządzenia (komputer, tablet, telefon), online oraz w chmurze.

enova

Dostosuj system do Twojej firmy

 

Dzięki funkcji kompletacji modułów enova365 oraz szerokim możliwościom konfiguracji czy integracji, indywidualne rozwiązanie odzwierciedla procesy w Twojej firmie.

Zbuduj najlepsze w swojej klasie rozwiązanie płacąc jedynie za wybrane moduły

Moduły enova365 to elementy, które usprawniają działanie firmy w danym obszarze i współpracują ze sobą.

enova 365

Model zakupu odpowiedni dla  możliwości i potrzeb przedsiębiorstwa

Zakup

Standardowa forma, dzięki której stajesz się właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji. W cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują formę zakupu na własność lub otrzymują dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Wynajęcie oprogramowania w modelu opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia. Możliwość elastycznego określenia ilości dostępów i zakresu wykorzystania oprogramowania w zależności od skali działania firmy – co miesiąc możesz zmieniać rozmiar instalacji!

Chmura

Oferta oprogramowania enova365 w chmurze to model usługowy. Obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami za abonamentową, miesięczną opłatę. Rozwiązanie polecane dla firm, które nie chcą inwestować w zaplecze IT. Platforma chmurowa pozwala rozwijać działalność oraz reagować na pojawiające się zmiany. 

Call Now Button
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial