Skip to content

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół sprzedaży jest dostępny, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Zadzwoń, napisz e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy, aby umówić się na bezpłatną konsultację.

Jesteśmy tu dla Ciebie i zawsze gotowi, aby zapewnić eksperckie wsparcie w osiągnięciu celów biznesowych.

 

Adres

Ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa

Przestrzeganie zasad ochrony danych w Alt One Sp. z o.o. Sp. k. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych – Pan Łukasz Zegarek. Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się za pośrednictwem e-maila: iod@altone.pl

Masz pytania?
Chętnie pomożemy!

Doradzimy rozwiązania dopasowane do Twojej firmy. Jesteśmy do dyspozycji, czekamy na wszelkie pytania pod adresem e-mail lub telefonicznie.

 

Zapraszamy!

ikona
ikona-mala

Administratorem danych osobowych jest Alt One Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pośrednictwem formularza. W związku z przetwarzaniem danych osobowych mogą przysługiwać Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdziesz tutaj: tutaj

Pomoc – TEAM VIEWER

Pomoc zdalna opiera się na świadczeniu usług informatycznych na odległość. Połączenie zdalne nawiązywane jest na życzenie klienta przy pomocy programu Team Viewer i polega na udostępnieniu podglądu ekranu jego komputera jednemu z naszych pracowników. Przed uruchomieniem aplikacji skontaktuj się z serwisem, by zamówić pomoc zdalną.