Skip to content

Aktualności

2023-12-05

Nowoczesne narzędzia HR. Dlaczego warto inwestować?

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami informacją o naszym udziale w najnowszym filmiku „Konkretnie o biznesie w IT”! Alt One: Nowoczesne narzędzia HR. Dlaczego warto inwestować?
 

Jeśli jesteś klientem poszukującym systemu HR, ten odcinek jest dla Ciebie!

Jak nowoczesne rozwiązania technologiczne mogą wpłynąć na poprawę efektywności Twoich pracowników? Czy inwestycja w taki system ma zalety, które wykraczają poza zwiększenie wydajności działów kadr?  Wszystkie odpowiedzi i wiele ciekawych kwestii znajdziesz w tym odcinku, w którym udział bierze nasza firma jako Autoryzowany Partner enova365.
Opowiadamy o rewolucyjnych zmianach w dziedzinie zarządzania personelem. Dowiesz się, jakie korzyści przynosi inwestycja w nowoczesne narzędzia HR, takie jak enova365. To nie tylko teoria – w firmie Trakcja S.A., lidera na polskim rynku energetyki i budownictwa infrastrukturalnego, wdrożenie enova365 przyniosło konkretne korzyści.
 

Obejrzyj teraz: rewolucja w zarządzaniu personelem

Obejrzyj ten inspirujący odcinek zrealizowany przez producenta oprogramowania enova365 i przekonaj się, jak inwestycja w nowoczesne narzędzia HR może zrewolucjonizować zarządzanie personelem w Twojej firmie. 

Zobacz także