Skip to content

Aktualności

2024-04-19

Konkretnie o biznesie w IT: Nowoczesne narzędzia HR. Dlaczego warto inwestować?

Ekscytujący projekt! Wideo: „Konkretnie o biznesie w IT”

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami informacją o naszym udziale w odcinku „Konkretnie o biznesie w IT”! Alt One: Nowoczesne narzędzia HR. Dlaczego warto inwestować?
Jeśli jesteś klientem poszukującym systemu HR, ten odcinek jest dla Ciebie! Jak nowoczesne rozwiązania technologiczne mogą wpłynąć na poprawę efektywności Twoich pracowników? Czy inwestycja w taki system ma zalety, które wykraczają poza zwiększenie wydajności działów kadr?  Wszystkie odpowiedzi i wiele ciekawych kwestii znajdziesz w tym odcinku, w którym udział bierze nasza firma jako Autoryzowany Partner enova365.
Opowiadamy o rewolucyjnych zmianach w dziedzinie zarządzania personelem. Dowiesz się, jakie korzyści przynosi inwestycja w nowoczesne narzędzia HR, takie jak enova365. To nie tylko teoria – w firmie Trakcja S.A., lidera na polskim rynku energetyki i budownictwa infrastrukturalnego, wdrożenie enova365 przyniosło konkretne korzyści. Zobacz wdrożenie 
Obejrzyj ten inspirujący odcinek zrealizowany przez producenta oprogramowania enova365 i przekonaj się, jak inwestycja w nowoczesne narzędzia HR może zrewolucjonizować zarządzanie personelem w Twojej firmie. 
Zapraszamy do oglądania:

 

A to jeszcze nie koniec!

Bądźcie z nami na bieżąco, śledźcie nasze aktualności i nie przegapcie kolejnych inspirujących rozmów oraz cennych wskazówek od lidera enova 365. Do zobaczenia już niedługo! Jeśli podoba Ci się film,  subskrybuj/obserwuj nasz profil firmowy:
↓↓ TU NAS ZNAJDZIESZ ↓↓
► FACEBOOK

► LINKEDIN

► YOUTUBE

Zobacz także