Skip to content

Aktualności

2024-03-12

Webinar: Bezpieczeństwo w chmurze – Microsoft Defender

Czy chcesz poznać tajniki ochrony danych w środowisku online? Już teraz zapraszamy Cię do obejrzenia nagrania z webinaru na temat „Bezpieczeństwa w chmurze – Microsoft Defender dla Chmury w praktyce”, podczas którego eksperci z Microsoft i ALSO przedstawią kluczowe rozwiązania z Microsoft Defender for Cloud.

Zobacz nagranie webinaru

Bezpłatny webinar z ekspertami ds. infrastruktury Microsoft odbył się 20 marca. W trakcie tego wydarzenia omówiliśmy skuteczne strategie ochrony danych w środowisku chmurowym przy użyciu Microsoft Defender dla Chmury.

Bezpieczeństwo w chmurze:

Microsoft Defender dla Chmury w praktyce

Skuteczne strategie ochrony danych w środowisku chmurowym

Agenda:

  1. Przedstawienie bogactwa usług dostępnych na platformie Azure.
  2. Zagrożenia dla środowiska Azure.
  3. Microsoft Defender for Cloud – omówienie usługi.
  4. Korzyści z używania Defender for Cloud.
  5. Live z kalkulatora Azure – pokazanie cennika za Defender for Cloud – ceny SRP.
  6. Omówienie programu ACO dla rozwoju środowiska w chmurze Azure.
  7. Podsumowanie i zakończenie.

Bez względu na to, czy jesteś specjalistą IT, administratorem systemu, czy decydentem biznesowym odpowiedzialnym za bezpieczeństwo danych w Twojej organizacji, nasze wydarzenie dostarczy Ci niezbędnych narzędzi i strategii, abyś mógł skutecznie chronić swoje zasoby w chmurze. Dołącz do nas, aby odkryć najlepsze praktyki i rozwiązania oferowane przez Microsoft Defender for Cloud oraz zdobyć nowe perspektywy na temat bezpieczeństwa.

Daj nam znać, co najbardziej Cię zainteresowało podczas webinaru i jakie tematy chciałbyć zobaczyć w przyszłości? Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami: ✉️handlowy@altone.pl

 

Zobacz także