Skip to content
2024-05-07

Odkryj potencjał Business Intelligence w obszarze kadrowo-płacowym

BI enova365 w praktyce: Odkryj potencjał Business Intelligence w obszarze kadrowo-płacowym

Czy zastanawiasz się, jak zaoszczędzić czas i łatwiej analizować dane kadrowo-płacowe? A może chcesz ułatwić sobie pracę operacyjną, jednocześnie szybko zauważając strategiczne trendy dla firmy? W takim przypadku, panele Business Intelligence mogą okazać się idealnym rozwiązaniem.

Obserwuj rotację i lepiej zarządzaj

W sytuacji, kiedy pracodawcy konkurują o pracownika, duża rotacja zatrudnionych może urosnąć do rangi problemu. Dlatego warto przeanalizować jacy pracownicy opuszczają firmę – czy są to młodzi stażem, czy doświadczone osoby. Sprawdź, dlaczego decydują się na zakończenie stosunku pracy i w których działach zjawisko to występuje najczęściej.

Weź pod lupę nieobecności pracowników

Przyczyn nieobecności może być wiele – począwszy od urlopów wypoczynkowych, po zwolnienia chorobowe i opiekę nad dziećmi. Warto więc kontrolować i weryfikować te zjawiska. Monitoruj takie sytuacje i przypominaj o konieczności bieżącego wykorzystywania urlopów.

Dane kadrowo-płacowe z perspektywy zarządu

Jak analizować koszty wynagrodzeń z punktu widzenia pracodawcy? Odpowiedni Panel BI także przychodzi tu z pomocą. 

Analizuj z łatwością:

  • Jak kształtują się wynagrodzenia na poziomie organizacji lub poszczególnych działów
  • Trendy w wynagrodzeniach na przestrzeni lat
  • Jakie składniki płacowe stanowią największy udział w całości kosztów wynagrodzeń ponoszonych przez pracodawcę.
Webinar: BI enova365 w praktyce: odkryj potencjał Business Intelligence w obszarze kadrowo-płacowym

Obejrzyj nasz webinar, aby poznać sposoby wykorzystania BI enova365 w praktyce i zwiększyć efektywność działu kadr w Twojej firmie!

 

 

Zapraszamy do kontaktu i pozostawienia komentarzy pod filmem! Chcemy lepiej zrozumieć Twoje potrzeby! Co jeszcze chciałbyś wiedzieć na temat Business Intelligence w obszarze kadrowo-płacowym? Zadaj pytanie, a odpowiemy na nie!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru→

 

 

Dzięki narzędziom BI w działach kadr możliwa jest szybka analiza danych personalnych, optymalizacja procesów rekrutacyjnych oraz monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności i zaangażowania pracowników. BI stwarza także szereg korzyści, takich jak monitorowanie trendów związanych z wynagrodzeniami czy prognozowanie potrzeb kadrowych i płacowych firmy. To umożliwia lepsze planowanie strategiczne oraz optymalne wykorzystanie zasobów ludzkich.

Więcej o enova365 Business Intelligence znajdziesz na tej stronie.
Interesują Cię nowości o enova365? Wypełnij formularz

Co kilka tygodni wyślemy Ci newsletter w którym znajdziesz zaproszenia na bezpłatne webinary i inne wydarzenia z obszaru enova365.

Zobacz także