Skip to content
2023-12-04

Prezentacja systemu enova365

Jak pracujemy: prezentacja enova365 i proces handlowy Alt One

Dzisiaj powiemy jak wygląda typowa prezentacja systemu ERP enova365 przez handlowca oraz proces ofertowania. Na początku nasz handlowiec spotyka się z klientem, aby poznać jego potrzeby i wymagania. Dzięki temu dowiaduje się, jakie funkcje enova365 będą dla niego najbardziej przydatne.

Nasz proces

Pierwszym krokiem jest zrozumienie potrzeb klienta. Podczas rozmowy pytamy o krótko- i długoterminowe strategie biznesowe oraz istniejące problemy. Wszystko to po to, żeby dokładnie poznać potrzeby firmy i określić, jak enova365 może pomóc w uzyskaniu konkretnych celów.
Następnie handlowiec i osoba merytoryczna przedstawia podstawowe informacje o systemie, takie jak jego moduły i możliwości integracji z innymi narzędziami. W czasie prezentacji omawiamy rozwiązania i usprawnienia, które można osiągnąć dzięki systemowi, w tym także narzędzia autorskie Alt One, które są specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić i przyspieszyć codzienne korzystanie z enova365.
Na spotkaniu ustalimy też, czy współpraca będzie pasować. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami rozważymy strategie i rozwiązania programowe, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

Kolejny krok: przedstawienie oferty

Następnie dział handlowy opracowuje ofertę i spotyka się z klientem aby z omówić wycenę. W ofercie mogą znaleźć się elementy takie jak:
➡kosztorys wdrożenia systemu, w tym koszty licencji, szkoleń oraz prac związanych z konfiguracją i integracją,
➡lista modułów i funkcji enova365, które najlepiej odpowiadają na potrzeby klienta,
➡szacunkowy czas trwania projektu i informacje o etapach projektu wdrożeniowego,
➡informacje na temat wsparcia technicznego i utrzymania systemu po wdrożeniu.

Każda oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta i będzie zawierała szczegółowe informacje na temat wdrożenia enova365 w jego firmie. Ostatecznie, omawiamy z klientem kwestie finansowe, takie jak koszty wdrożenia i licencjonowania systemu enova365 – co jest kluczowe w procesie ofertowania. Następnym krokiem jest już propozycja treści umowy wdrożeniowej.
Wierzymy, że nasze podejście do przedstawiania oferty na system enova365 jest kompleksowe i skuteczne. 

Jeśli chcesz zobaczyć jak system enova365 działa w praktyce, umów się z nami na prezentację

Warto zdecydować się na spotkanie naszymi przedstawicielami, którzy chcą pomóc Twojej firmie rozwijać się i prosperować. Alt One istnieje na rynku od lat i posiada w swoim portfolio setki klientów z różnych branż. Spotkania prezentacyjne z Alt One zawsze były i będą nieodpłatne. Jeśli chcesz umówić się na prezentację, na której ocenisz możliwości systemu ERP enova365, napisz na ✉️handlowy@altone.pl

Interesują Cię nowości o enova365? Wypełnij formularz

Co kilka tygodni wyślemy Ci newsletter w którym znajdziesz zaproszenia na bezpłatne webinary i inne wydarzenia z obszaru enova365.

Zobacz także