Skip to content

Wdrożenia

2023-05-04

iiPay – wdrożenie programu dla kadr i płac enova365 w chmurze

wdrożenie enova365 Kadry Płace

Lider rynku w dostarczaniu rozwiązań dla międzynarodowych korporacji wybiera enova365 Kadry Płace w chmurze

Integrated International Payroll Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się, innowacyjna firma z siedzibami w USA, Europie i Singapurze, znana z zapewniania wyjątkowej obsługi klienta i wysokiego poziomu usług. Firma świadczy obecnie w pełni zarządzane globalne usługi płacowe w ponad 170 krajach. Współpraca z iiPay, zdobywcą nagrody Global Payroll Supplier of the Year 2020, to dla nas nie tylko zaszczyt, lecz również wyjątkowe wyzwanie. Firma, będąca liderem na rynku międzynarodowych rozwiązań płacowych, postanowiła skorzystać z enova365 Kadry Płace w chmurze, aby dostosować się do wymagań polskiego rynku. 

Rozwiązanie

Technologia cloud computing umożliwia korzystanie z oprogramowania i danych, które są przechowywane w chmurze, niezależnie od miejsca i czasu. Jedyne czego potrzeba, to połączenie z Internetem. Infrastrukturę oraz system wykorzystywany do przetwarzania danych w chmurze zapewniają dostawcy, którzy dbają o nieograniczony dostęp oraz bezpieczeństwo danych, uzyskiwane za pomocą ich szyfrowania.

Microsoft Azure jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się środowisk typu IaaS. Dzięki doświadczeniu inżynierów Microsoft platforma ta jest najwyższej jakości rozwiązaniem chmurowym: jest stabilna, bezpieczna i bardzo konkurencyjna kosztowo dla tych, którzy chcą uruchamiać swoje aplikacje w chmurze. Ponadto, przewagą chmury Azure jest wysoki poziom dostępności i niezawodność: bezawaryjność wszystkich usług uruchomionych na Azure jest na poziomie 99,99%. Microsoft zapewnia także najwyższy standard ochrony danych oraz użytkowników przed cyber-zagrożeniami.
Elastyczny i skalowalny system ERP w chmurze jest świetnym rozwiązaniem dla firm, które nie posiadają własnej infrastruktury IT. Modele subskrypcji z płatnością zgodnie z rzeczywistym użyciem pomagają zmniejszyć koszty sprzętu i ograniczyć konserwację oraz umożliwiają zespołowi Klienta skoncentrowanie się na podstawowej działalności biznesowej. W ramach usługi chmurowej firma otrzymuje automatyczny backup w bezpiecznych lokalizacjach, umożliwiający odzyskanie cennych informacji w razie awarii.

Decyzja o wyborze enova365 moduł Kadry Płace w modelu cloud IaaS związana była głównie z jej elastycznością oraz eliminacją kosztów związanych z zakupem oraz utrzymaniem własnych serwerów. Rozwiązanie enova365 w chmurze idealnie paso-wało do modelu biznesowego globalnej firmy. – Michal Talaga – Payroll Operations Manager iiPay

Realizacja Projektu

Naszym zadaniem było nie tylko skuteczne wdrożenie enova365, lecz także migracja danych z arkuszy Excela iiPay do bazy danych enova365. Dodatkowo, dokonaliśmy modyfikacji pasków wypłat, przygotowaliśmy dedykowany wydruk paska wynagrodzeń i nadzorowaliśmy platformę chmurową.

Korzyści dla iiPay:

  • Optymalizacja procesów kadrowo-płacowych
  • Samodzielne definiowanie składników wynagrodzeń
  • Dostęp do zasobów z każdego urządzenia i miejsca na świecie
  • Niwelacja konieczności inwestowania w licencje i infrastrukturę
  • Bezpieczne przechowywanie danych i ciągła aktualizacja oprogramowania

Podsumowanie

Podsumowanie

Historia naszej współpracy z iiPay pokazuje, że sukces prowadzonych prac składa się z wielu czynników. Począwszy od zrozumienia realnych potrzeb Klienta, poprzez wiedzę i doświadczenie zespołu, po odpowiednie zasoby i dyspozycyjność.


Cytując rekomendacje Klienta:
„Mając sprawdzonych i doświadczonych partnerów mamy gwarancję, że nasze projekty zostaną zrealizowane w terminie i w sposób należyty.”


Dobre przygotowanie i strategia są kluczowe dla powodzenia projektów, a odpowiedni wybór partnera, który ma właśnie takie podejście jest w tym wypadku kluczowy. Nasz projekt z iiPay to tylko jedno z fascynujących osiągnięć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak enova365 Kadry Płace w chmurze przyczyniły się do sukcesu naszych klientów, serdecznie zapraszamy do lektury innych inspirujących historii. Odkryj, jak efektywnie zarządzać procesami kadrowo-płacowymi i zwiększyć wydajność Twojej firmy z enova365! 

Zobacz także