Skip to content
2023-10-04

Sprawna organizacja pracy z obiegiem dokumentów

Pomóż swojemu zespołowi wykonać pracę mądrzej zgodnie z planem i we właściwym czasie!

Większość z nas spędza zbyt dużo czasu nad tym, co PILNE. Nie nad tym, co jest WAŻNE. Pracownicy spędzają cały swój czas robiąc rzeczy, które są konieczne do zrobienia, ale powtarzają się w przewidywalny sposób? Monotonne powielanie tych samych czynności może znacząco zmniejszyć efektywność ich pracy, a nawet stać się powodem do wypalenia zawodowego. Niewłaściwa organizacja pracy często prowadzi do odkładania zadań, co skutkuje ich kumulacją i ciągłym gonieniem deadline-ów. Co zrobić, kiedy monotonne wpisywanie tych samych danych zmniejsza efektywność?

Uporządkuj przepływ dokumentacji w firmie

Gdy liczba pracowników wzrasta, nowoczesne rozwiązanie dla firmy staje się niezbędne. Wykorzystując obieg dokumentów enova365 możesz zbudować przepływ dla prawie każdej części Twojej pracy, która obejmuje serię kroków, wykonywanych w powtarzalny i systematyczny sposób. Koncepcja korzystania z Workflow jest prosta: wyznaczasz pożądany przepływ informacji przez organizację, a my zamieniamy go w proces na żywo.

Dostosuj etapy, zarządzaj powiadomieniami, osiągaj cele

Każdy etap tego procesu można dostosować tak, aby obejmował powiadomienia, zatwierdzenia lub inne procesy oparte na użytkownikach. Głównymi komponentami przepływu pracy są wszystkie etapy procesu i logika, która określa ich kolejność. Workflow można aktualizować wraz ze zmianami tego procesu, wraz z rozwojem firmy lub wprowadzaniem nowych pracowników do przepływu pracy. Możesz wyznaczać cele, terminy i wytyczyć drogę, a Twój zespół może się skupić na tym co najważniejsze!

Dlaczego warto wdrożyć profesjonalny system obiegu dokumentów?

Elektroniczny system obiegu dokumentów pozwala usprawnić i przyspieszyć codzienną pracę, zautomatyzować powtarzalne czynności, a także:

→ poprawia bezpieczeństwo danych klientów i partnerów biznesowych

→ wspiera wdrażanie koncepcji „paperless office” czyli biura bez papieru

→ zapewnia przedsiębiorstwom szybką, sprawną i bezbłędną pracę, minimalizując ryzyko pomyłek czy przypadkowego zniszczenia lub utraty firmowych dokumentów

→ minimalizuje ryzyko wypalenia zawodowego i zwiększa motywację pracowników

Jesteśmy specjalistami od zarządzania dokumentami

Potrzebujesz automatu do obiegu dokumentów? Dobrze trafiłeś: usprawnimy zarządzanie obiegiem dokumentów takich jak dokumenty kosztowe, czy zamówienia i faktura sprzedaży, a także przepływ informacji od momentu zatrudnienia pracownika, poprzez zmianę warunków, nieobecności aż po zwolnienie!

Zbudowaliśmy i zoptymalizowaliśmy kilkadziesiąt systemów do elektronicznego zarządzania dokumentami w różnych branżach:


→ finansowej
→ ubezpieczeniowej
→ telekomunikacyjnej i medialnej
→ budowlanej i przemysłowej
→ administracji publicznej

workflow_enova

Zobacz przykładowe procesy obiegu dokumentów księgowych oraz kadrowych wdrożone przez nas:
Projekt dla Billenium S.A.
Obsługa procesu rekrutacji w agencji pracy

Daj swojej pracy trochę płynności!

Stwórz więcej czasu, ucieknij przed chaosem. Zrób pierwszy krok w swojej podróży do automatyzacji przepływu pracy, skontaktuj się z nami handlowy@altone.pl

Interesują Cię nowości o enova365? Wypełnij formularz

Co kilka tygodni wyślemy Ci newsletter w którym znajdziesz zaproszenia na bezpłatne webinary i inne wydarzenia z obszaru enova365.

Zobacz także